o

Novinky vo svete hier

Rusové tuhle akci, která je ve skutečnosti spíše adventurním survival hororem ve velmi zajímavém, zamrzlém a atmosférickém prostředí, velmi propagovali. Byli jsme proto zvědaví, zda dokázali naplnit své sliby a zda se potvrdily řeči o tom, že by tenhle kousek mohl konkurovat slavnému Bioshocku. K čemu jsme dospěli, to už vám prozradíme v recenzi.
Dle slov tvůrců to měla být propracovaná střílečka z pohledu první osoby, se zajímavými taktickými prvky. Hodně svobodná v rozhodování, absolutně bez limitů. Navíc s moderním a pěkným 3D grafickým enginem. A jak to nakonec dopadlo, vám prozradíme v dnešní recenzi.
Společnost Capcom nyní chystá opravdu plno zajímavých titulů. Jedním z nich je právě akční kousek Dark Void, z něhož vám nyní přinášíme nové screenshoty. Pracují na něm ve studiu Airtight Games a dle slov vývojářů má jíž o inovativní akční hru. Jak toho chtějí docílit? Inu, půjde o kombinaci opravdu svižných soubojů, které budou navíc i „vertikální" a spojené jak se vzdušnými boji, tak těmi na zemi.
Dostala se nám do ruky ukázková verze nového počinu ze série Total War, a tak jsme si ji patřičně zahráli, podívali se na zoubek novinkám v herním systému a také na příběh, který bude hru zastřešovat a rádi se s vámi o naše poznatky podělíme v dnešním dosti obsáhlém článku.
Čekali jsme dlouho, ale konečně jsme se dočkali alespoň trochu lepší tycoonovky. JoWooD opravdu na druhém pokračování původního Hotel Giant z roku 2002 zapracoval a přinesl plno zajímavých funkcí. Jak komplexní řízení a budování hotelového komplexu nás čeká a nakolik je to zábavné, vám prozradíme v dnešní recenzi.
 
TOPlist